КАВ’ЯРНІ MOLLOKO

Кав’ярні «Molloko» — результат трирічного вивчення тем, безпосередньо або побічно пов’язаних з кавою. Ми відвідали найкращі кав’ярні України, познайомилися з величезною кількістю професійних бариста, власників кав’ярень і ідейних натхненників цієї культури в країні. Уже через рік ми знали, що коли-небудь ми відкриємо свою кав’ярню і будемо радувати наших гостей якісною кавою.

САКСАГАНСЬКОГО 61/17

Кав’ярня почала свою роботу 1 липня 2016 року.
 
Працює на двох видах зерна: 100% арабіка і купаж (арабіка і робуста, 95/5).
 
Найпопулярніші види арабіки, які використовуються в кав’ярнях: Colоmbia Supremo EP, Guatemala San Marcos, Honduras Finca Cerro Bueno, Nicaragua Finca San Ramon.
 
Для купажу найчастіше використовується: Ethiopia Djimmah Grade 5 + India Monsooned, а також Brasilia Santos + India Monsooned.
 
Також завжди можна спробувати наш фірмовий чай, натуральне какао без цукру, смачну пастилу, вафлі, домашні горішки та інші десерти.

Новини

Актуальні і важливі новини про кав’ярні з’являються в нашому блозі. Також, там можна знайти багато корисної інформації про каву.

Блог про каву

Molloko Coffee

З любов’ю вивчаючи каву і працюючи з нею, завжди хочеться знати більше. У нашому випадку, ми повністю захопилися кавовим зерном і з лютого 2017 почали співпрацювати з обсмажчиком, за плечима якого величезний 17-річний досвід роботи в даній сфері.

У будь-якій з наших кав’ярень ви завжди можете придбати зерно для насолоди кавою в домашніх умовах, також ми активно співпрацюємо з іншими кав’ярнями, офісами і закладами. У нас завжди доступний великий вибір свіжообсмаженого зерна різних смакових профілів, різного ступеня обсмаження і, звичайно ж, різної цінової категорії.

Якщо вас цікавить кава в зернах — пишіть нам будь-яким іншим зручним для вас способом.